İzOnay Nasıl Çalışır?

Islak imzalı süreçlerinizi izonay da yönetmek çok kolay;

 • check

  Yükle

  Dilediğiniz dosya türlerinde dokumanlarınızı yükleyin önceden belirlenen iş sürecinizi seçin ve dökümanları imzaya çıkarın.
 • check

  Dolaşıma çıkar

  Dokumanlarınız belirlediğiniz imzacılar ve onaycılara sıra ile gönderilir, süreci başlatan kullanıcılar döküman nerede hangi aşamada imzada bekliyor gibi durumları portal üzerinden takip edebilir ve İmza yetkililerine hatirlatma yapabilirler. Dolasima cikan dokumanlariniz dokuman tipine gore imzalanir ve zaman damgali İmza ile digital ortamda saklanir. Izonay kagit, zaman, surec ve kargo maliyetlerinizi bu sekilde minimums indirmenize yardimci olur.
 • check

  İmzalat/onaylat

  Dokumanlar İmza yetkililerin islerine Atanir es zamanli mail ile bildirim iletilir. İmza yetkilileri elektronik İmza veya Mobil İmza ile dokumanlari imzalayabilir ve surecin devamliligini saglayabilir. Ustelik KurumdAki İmza yetkilileriniz izonaydaki islerini Ofis bagimliligi olmadan Mobil uygulamalarimiz uzerinden Mobil İmza ile Cep telefonlarindan yurutebilir.
 • check

  Dökümanı gönder

  imzalanan dökümanları süreç içerisinde belirlediğiniz hedef sisteme gönderin. Hedef sisteminiz kurum lokaliniz, FTP, sftp, kep veya Mail adresi olabilir. Kamu Kurum ve kuruluşlarına göndereceğiniz resmî evrakları kayıtlı elektronik posta ile mevzuata uygun şekilde izonay üzerinde gönderebilirsiniz.
 • check

  Arşiv

  İzOnay da kurumunuz icin verilen arşiv alanında dökümanlarınızı saklayın, gelişmiş raporlama ekranları ile istediğiniz parametreler üzerinden dökümanlarınıza erişin.

Size Özel Çözümlerimiz İçin